Apie mus

Kiekviena aptarnaujama įmonė yra skirtinga, turi savitą specifiką, todėl negalima naudoti standartinių sprendimų.  Kiekvienai įmonei pasiūlome tik jai vienai reikalingą, racionaliausią sprendimą. Puikiai žinome, ko jūsų įmonei reikia, todėl mūsų apskaita visada savalaikė, atsakingai  ir kruopščiai paruošta. Visi jūsų įmonės buhalteriniai procesai yra atidžiai stebimi, todėl galime iš anksto numatyti galimas problemas, informuoti jus apie tai ir užkirsti joms kelią iš anksto.

Sudarę buhalterinės apskaitos sutartį su mumis, jūs galite visiškai atsiduoti savo tiesioginiam darbui, o ne galvoti apie mokesčius, deklaracijas bei naujus įstatymų pakeitimus. Palikite savo rūpesčius mums.

Buhalterinės apskaitos įrankiai
Pasitarimas su klientais

Mes teikiame visas buhalterinės apskaitos paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms.  UAB “Kontolita” įsteigėme 2007 metais ir nuo pirmosios dienos organizuojame ir rūpinamės visais mūsų klientų buhalterinės apskaitos procesais – tvarkome buhalterinę apskaitą nuo pradinės informacijos apdorojimo iki balansų sudarymo, atsakome į iškilusius klausimus, patariame. Mūsų sukauptos žinios ir patirtis taps vienu iš jūsų sėkmės garantų, o praktiniai patarimai verslo apskaitos klausimais sutaupys jūsų laiką bei būtinybę mokytis iš savų klaidų.

 

Siūlome jums buhalterinę apskaitą tvarkyti mūsų biure, atstovauti jus visose valstybinės kontrolės institucijose – Jums niekur nereikia eiti, nereikia rūpintis kompiuteriais, darbo vietomis, programomis ir pan.  Sudarome ir pateikiame deklaracijas bei atstovaujame jūsų įmonę Valstybinėje Mokesčių Inspekcijoje, Sodroje, Juridinių asmenų registrų centre, Statistikos departamente.

Jūs būsite užtikrinti, kad buhalterinė apskaita vedama teisingai ir galėsite užsiimti tiesioginiu savo verslu. Kiekvienam iš jūsų mes galime pasiūlyti labiausiai jums tinkančią paslaugos formą.

Buhalterinės apskaitos reguliavimas

Parašykite mums žinutę

Sertifikatai